این مطلب ۱۲۵ بار خوانده شده
با حضور مسئولین و عشایر بخش بیرانوند در مصلی نماز جمعه این بخش برگزار گردید.

همایش بزرگداشت ۹ دی و روز بصیرت

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه بسیج عشایری لرستان : حماسه ۹ دی یک حرکت بی‌نظیر و عزم و اراده و فکر ملت به همراه بصیرت پشتوانه این حرکت بود که در واقع حضور حماسی مردم در ۹ دی خودجوش بوده و هیچ گونه ساماندهی برای حضور مردم در این روز انجام نشد.

به گزارش خبرنگار بسیج عشایری استان لرستان ، مراسم بزرگداشت ۹ دی و روز بصیرت با حضور فرمانده و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه ، مسئولین و عشایر بخش بیرانوند در مصلی نماز جمعه این بخش برگزار گردید.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی، مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه بسیج عشایری لرستان در این مراسم گفت: ۹ دی سالروز تجلیل و سپاسگذاری و تکریم ملت بزرگ ایران بوده و سالروز حماسه شکوهمندی است که در یک روز تمامی توطئه‌های دشمنان خنثی شد.

وی افزود : خطرناک‌ترین تهدید نظام در روز ۹ دی به وسیله مردم دفع شد و این فضای غبارآلود سرآغاز یک استقلال همه جانبه برای ایران شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه درناحیه بسیج عشایری لرستان با اشاره به اینکه حماسه ۹ دی سرآغاز یک استقلال همه‌جانبه برای دستیابی به تمدن اسلامی شد، بیان کرد: باید خدا را شاکر باشیم که به لطف وجود مقام معظم رهبری و ملت با بصیرت ایران تمامی توطئه‌های دشمنان در این روز خنثی شد و حماسه ۹ دی الگوی مناسبی برای مردم و مسئولان کشور و نیروهای مومن و انقلابی به منظور مواجهه با چالشها و تهدیدها علیه نظام است.

وی تصریح کرد:‌ حماسه ۹ دی یک حرکت بی‌نظیر و عزم و اراده و فکر ملت به همراه بصیرت پشتوانه این حرکت بود که در واقع حضور حماسی مردم در ۹ دی خودجوش بوده و هیچ گونه ساماندهی برای حضور مردم در این روز انجام نشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی خاطرنشان کرد : مردم بی‌احترامی به عاشورار را در روز ۶ دی‌ماه سال ۸۸ تحمل نکردند و حماسه ۹ دی با حضور تمامی سلیقه‌ها و در برگیرنده تمام افراد جامعه بود که هیچ گونه کار تبلیغاتی و یا پوستر در دستان مردم شرکت‌کننده در ۹ دی وجود نداشت و این حضور متراکم و به صورت پیوسته بود.

وی اظهار داشت : شعارهای مردمی انقلابی ایران در ۹ دی معنادار، روشن و گویا بود و هر گروه با هر نگرش سیاسی برای دفاع کامل از نظام، انقلاب و رهبری در این روز حضور داشتند.

 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

تبلیغات